Home » Genel » Kız Arkadaşımı Siktim

Kız Arkadaşımı Siktim
Öncelikle sizlere selam arkadaşlar demek istiyorum. Ben Bursa ilinden Hakan. 26 yaşında genç ve aynı zamanda da çalışan, bekar olan bir erkeğim. Ben aynı zamanda iş konusunda da babamın bulduğu işte çalışıyorum diyebilirim. Aynı zamanda bir yandan da üniversite eğitimi de almadığım için son derece büyük bir pişmanlık yaşıyorum. Özellikle de üniversite okuyan kişilere karşı oldukça sert olan biri haline gelmiştim diyebilirim. Bu konuda arkadaşım vardı ve onunla ben aynı yerde kalıyorduk. Hatta aynı evde kalıyorduk demek isterim. Ancak son derece özel ve bir yandan da ateşli olan bir ablası olduğunu da biliyordum. Bu yüzden de tek isteğim onun ablasını sikmek ve kendimce de intikam almak olacaktı. Bu anlamda da bu düşünceyi aklıma koymuş olan biri idim.
Ablasının iri ve aynı zamanda harika olan göğüsleri her zaman rüyama giriyor ve beni benden alıyordu. Bu yüzden de bende bu konuda onu sikmek ve intikamımı da hemen almak istiyordum. Kendine güvenen ve bu yüzden de bu işi yapacağıma inanan biri olduğumu biliyordum. Bir gün ablasını evde tek başına gördüm ve emin olun tek bir kelime bile etmeden doğrudan yanına gittim. Hemen onun şahane olan dudaklarına yumuldum. Önce biraz ötelese bile daha sonra benden zevk aldığını hissettim. Ama bir yandan da yarağımın hemen havalandığını fark ettim. Hatta ona bile dokundurdum, bu sayede onun da hissetmesini istiyordum. Bu durum aynı zamanda oldukça da işe yaradı ve ona dokundurunca bir an durdu. En sonunda eteğini kaldırdı ve istiyorsan kendine güveniyorsan sik beni dedi.
Bende o anda aleti hemen pantolondan çıkardım ve alev gibi yanmakta ola amına kökledim. Adeta zevkten inliyordu ve bu durum benim de son derece hoşuma gidiyordu. Odanın içinde bir yandan saçını tutuyor bir yandan elimle ağzının kapatıyor ve bir yandan da onu deliler gibi sikiyordum. Bu durum bu şekilde neredeyse 20 dakika devam etti. Zevkten adeta dilim kurudu ve onun da kurudu. Daha sonra bir kez daha siktim ve artık yoruldum. İnanılmaz olan göğüslerinin taş gibi olması beni de son derece mutlu etti ve kendimle gurur duydum. Daha sonra yeniden birlikte olmak konusunda anlaştık ve şu an neredeyse hemen her gün altıma yatıyor. Benden de inanılmaz bir zevk alıyor demek isterim.

About

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir