Home » Fantazi Hikaye » Üniversiteli Fahişe

Üniversiteli Fahişe
Merhaba arkadaşlar ben Kerem, 26 yaşında aynı zamanda 184 boyundayım. Aynı zamanda da etrafımda olanlar her zaman için son derece de yakışıklı olduğumu söyler. Bu konuda haklı olduklarını da hemen söylemek isterim. Neyse ben sizlere gerçek olan ve başımdan geçen olayı hemen anlatmak istiyorum. O yüzden de bence hemen konuya geçelim, ne dersiniz?
Ben bir okulda ve aynı zamanda özel bir üniversitede öğrenci işleri alanında çalışan biriyim. Bir gün daha önceden mezun olmuş kızlardan bir tanesi aradı ve farklı bir kız arkadaşının üniversiteyi kazandığını bana söyledi. Bana da bu konuda kendisine yardımcı olup olmayacağımı sordu. Bende açıkçası neden olmasın dedim. Neyse, bir kaç gün sonra beni arayan hatun geldi ve kendini benimle tanıştırdı. Emin olun hatun tam anlamıyla muhteşem bir parça idi ve ben onu görünce aklımdan bir daha asla çıkmadı. Hemen onu defalarca sikmek ve delirtmek istiyordum ama bir yandan da arkadaşıma ayıp olmasından ciddi olarak çekiniyordum. Onunda açıkçası benden son derece hoşlandığın anlamıştım bu zaten beklediğim bir olaydı diyebilirim. Hatta hemen her fırsatta yanıma geliyor ve gününü de benimle geçiriyordu. Neyse, bende her zaman yaptığım gibi bir gün internette dolaşırken porno sitelere girmiştim. Hatta biraz dolaşınca azmıştım ve de elim yarağımın üstündeydi ama tam da o sırada kapı çaldı ve ben şok oldum. İnterneti kapatıncaya dek içeri girdi ve hatta içeriye giren o hatundu ve son derece açık giyinmiş şekilde mini eteği ile beni baştan çıkardı diyebilirim.
Ben açıkçası daha fazla dayanamadım ve onu sikmek istediğimi söyledim. Laf ağızdan artık çıkmıştı bende ona söyledim. Ama beklediğim tepki hemen geldi ve onun da benden hoşlandığını ve beni istediğini kulaklarımla duydum. Ertesi akşam için sözleştik ve otele geçtik. Son derece muhteşem olan kalçalarına dokunmak bile yarağımın sert olması için yeterli oldu. O da ağzına aldı ve beni delirtti. Bende o sırada onu yatağa yatırdım ve sikmek için amına yanaştım. Ama yavaş bir şekilde girmemi istedi çünkü dar dedi. Ben tam tersini yaptım ve bir anda kökledim. İşte o an aldığı zevk yüzünden adeta gözleri döndü. Ben bunu görünce daha çok abandım ve onu o otelde defalarca siktim. Mükemmel şekilde ikimizde boşaldık ve rahatladık. Daha sonra ben bu kızı beredeyse 3 güne 1 siktim.

About

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir