Home » Adult hikaye » Üniversiteli SiktiM

Üniversiteli SiktiM
Merhabalar herkese, ben Serkan, 26 yaşında ve kaslı vücudu ile tanınan son derece de çekici olan bir erkeğim. İstanbul ilinde oturuyorum ve bir gün teyzemi ziyaret için geldim. Bir ortamda üniversitede okuduğunu sonradan öğrendiğim Ezgi isimli kızla tanıştım. Ama o günden bu yana aklımdan gitmeyen, son derece çekici ve tek kelime ile harika bir bayan olduğunu hissettim. Dar elbise giyen ve dik göğüsleri ile beni adeta kendimden geçiren bu kızı kafama koymuştum. Memlekete dönmeden önce ne yapıp edip onunla yatmak istiyordum. Onu hayal edip devamlı bir şekilde 31 çekmekten de artık bıkmaya başlamıştım. Bir ara internette gördüğüm bir reklam aklıma inanılmaz bir fikir getirdi.
Azdırıcı bir hap almak fikri son derece hoşuma gitti. Hemen aldım ve artık ikinci adıma geçmem gerektiğine karar verdim. Bir ortamda erkek arkadaşlarımla beraber evlerine gitmek üzere sözleştik. Bu tam aradığım fırsat idi. Mutfağa özellikle ben gittim ve Ezgi’nin kolasına haptan atıp karıştırdım. Kolayı da bilerek ona verdim. Kolayı o içtikçe benim hayallerim başlıyordu. Ardan yarım saat kadar geçince Ezgi terlediğini söyledi ve üzerindeki hırkayı çıkardı. Daracık olan kazağı sayesinde inanılmaz göğüsler ve harika bir beyaz süt gibi beden ortaya çıktı. Benimki şimdiden havalanmıştı. Daha fazla dayanamadım ve onunla konuşmak bahanesi ile ayrı yere gidelim dedi. Tamam deyip, arkadaşın diğer odasına geçtik. Orada normal bir şekilde konuşurken bakışlarının tuhaf olduğunu anladım. Adeta aletime bakıyordu ve sanırım plan tutmuştu. Bende açıkça onu istediğimi itiraf ettim, önce şaşırır gibi olmasına rağmen bu durumun son derece hoşuna gittiğini fark etti. Bende hemen dudaklarına abandım ve en az 15 dakika öpüştük. Bu arada göğüslerine dokunduğumda ise taş gibi olduklarını fark ettim. Bu beni daha da azdırdı, hemen üzerimi çıkardım ve onu da soydum. Hayatımda bu kadar muhteşem bir am görmemiştir. Resmen yanıyordu, dokunduğumda adeta ağzım yandı. Ancak hemen yalamaya ve onu inletmeye başladım.
Üzerime çıktı ve sok diye adeta bağırdı. Bende dayanamayıp hemen soktum ve oda resmen inledi. Bu durumda ikimizde defalarca boşaldık. Ondan bir daha kopmam söz konusu olmayacaktı. Nitekim öyle oldu ve biz artık haftanın neredeyse en az 3 günü birlikte olmaya başladık. Memlekete de bu kız yüzünden dönmedim ve İstanbul iline yerleştim. Artık her zaman birlikteyiz.

About

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir