Home » Ensest Hikaye » Üvey Kuzenimi Siktim

Üvey Kuzenimi Siktim
Merhabalar ben Ali. 29 yaşındayım ve aynı zamanda Bursa ilinde yaşıyorum. Bundan birkaç ay önce bir ziyaret için İstanbul’a gitmek durumunda kaldım. Ama benim orada son derece muhteşem bedeni olan bir kuzenim olduğundan da haberim yoktu. Açıkçası şaşırmadım değil, ama gördüğüm zaman adeta nutkum tutuldu. 25 yaşında genç ve bunun yanında ise, son derece mükemmel kalçalara sahip olan bu bayan beni kendimden aldı. Üstelik kuzenim olmasına rağmen, üvey olması aklımı çelmek için yeterli oldu. Bir akşam evdekilerin hemen hepsi gitti ve biz baş başa kaldık. Aslında aradığım fırsatı de bulduğumu düşünmeye başladım.
İlk olara dışarıdan bir şeyler isteyip istemediğini sordum. Bana birkaç içecek almamı söyledi. Hemen gittim ve alkol alıp geldim. Biraz bozulsa bile aslında onun da canının istediğini zaten biliyordum. Çünkü ara sıra yaptığımız konuşmalarda alkolü sevdiğini söylemişti. Normal bir şekilde içtik ama sonlara doğru lavaboya gitmek istediğini söyledi. Bu bana biraz tuhaf gelse bile bir şey demedim. Gitti ve en az 15 dakika gelmedi. Tam merak edip kalkmıştım ki, üzerine sadece sütyen ve iç çamaşırı ile kapıda göründü. Aradığım fırsat artık gelmişti. Bende hemen kalktım ve ona doğru yöneldim. Öncelikle harika dudaklarından öpmeye başladım ve inlemesini duymaya başladım. Bu durum benim daha da çok azmam için yeterli olmuştu. Oda aynı şekilde benden zevk alıyor ve bir an önce amını sikmemi istiyordu. Ama ben yavaş bir şekilde tadını çıkararak sikmek istiyordum. Bunu da söyledim ama o ısrarla bir an önce sikilmek istediğini bana söylüyordu.
Bende en sonunda dayanamadım ve aletimi çıkardım. Görür görmez gözleri açıldı ve şok oldu. Bu kadar büyük olacağını tahmin etmiyordum dedi. Ama çok hoşuna gittiği zaten gülmesinden belli oluyordu. Hemen onu aldım ve duvara dayadım, daha sonra ise arkasına geçip yavaş bir şekilde içine girdim. Ben girdikçe zevkten adeta deliye dönen biri vardı ve bu durum beni fena halde mutlu ediyordu. Defalarca git gel yaptım ve amına boşaldım. Ama doymamış ve bir kez daha istediğini söylüyordu. Bu durum zaten benim canıma minnet olan bir durumdu. O gece evdekiler gelene dek en az 4-5 defa boşaldık. Hayatımın her anlamda en unutulmaz olan gecesini yaşadım ve hala tadı damağımda kalan bir deneyim yaşadım diyebilirim sizlere!

About

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir